همسر و شبکه های اجتماعی

[ad_1]


باسلام و خسته نباشید
من و همسر 1 ماهی هست عقد کردیم .
در این مدت خیلی رابطه خوبی داریم و بنده اطمینان و اعتماد صد درصد به ایشون دارم .
فقط یک موضوعی هستش که بنده را خیلی ناراحت میکنه و ان تلگرام .
خانم بنده به دلیل روابط بالای اجتماعی دوستان خیلی زیادی دارند و در تلگرام وضعیت خودشان last seen recenlty هست که کسی نفهمه کی انلاین بوده .
مشکل اینجاست که چند روز پیش با حضور ایشون و موافقت خودشان من خودم را از این لیست خارج کردم که هردومون بدونیم کی انلاین هستیم که بتونیم از طریق تلگرام هم باهم ارتباط داشته باشیم .

طی همین چند روز ، رفتار ناراحت کننده ای که از ایشون دیدم این هست که مثلا شب چت میکنیم و ایشون میگند خیلی خسته هستند وباید استراحت کنند و شب بخیر میگیم و میخوابیم . صبح که نگاه میکنم میبینم ایشون 20 دقیقه تا نیم ساعت بعد از ان همچنان انلاین بودن و نخوابیدن با وجود اینکه خودشان اعلام خستگی و خواب الودگی میکنند .

رفتار اخرشان دیشب بود که دوباره گفتن خستن و میخوان بخوابن و بعد از ان بدون اینکه به من بگن ، من هم از لیست خارج کردند که نتونم ببینم کی انلاین بودن و این موضوع من خیلی نارحت کرد و احساس مخفی کاری و گول زدن کردم که رفتار خوشم نیومد

به نظر شما برخورد من با این مساله باید چطوری باشد ؟

دوستان مشکل و ناراحتی اصلی من سر این قضیه هستش که وقتی با نظر خودشان اخرین وضعیت انلاین بودن برای من فعال کردن که من بتونم ببینم کی انلاین هستش را ببینم ولی بدون اینکه به من بگن اخرین وضعیت انلاین بودن برای من برداشت که من نتونم ببینم تا کی انلاین بوده . این موضوع من و اذیت میکنه که چرا من به عنوان همسرش نباید اخرین وضعیت انلاین بودن ببینم

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *